ESAMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RESY ;..;

2 posters

Goto down

RESY ;..; Empty RESY ;..;

Příspěvek  koltar Mon Sep 14, 2009 8:44 pm

Asi jako první nápad bych videl spuštění serveru Wink

ale ne vážně hrával jsem mu když začínalo na esa né sice tak aktivně jako nekteří moji kámoši, ale po delší době hraní sem zjistil že česká "maximalizace" (jóóó uděláme reset postav at ma kazdej plny staty to bude husty kdyz bude mrte rychle kouzlit twistrovat) fakt debilita už jenom proto že tím ta hra strácí na význam sem ji přestal hrát
1. nikdo si neváží dobrejch věcí hlavně když to má rate Sad
2.pvp stylem ONEShot a to i na max resu obou postav je fakt oničem
3.a expení typu stát na fleku a točit jedno kouzlo přez noc to už je fakt moc

proto moje rada(nápad) je nechat hru bez resu a priblížit ji drobek k officiálu, ale 3 mesicni expeni na 100lvl by me taky asi nebavilo proto bych udělal server s rozumným exp rate aby ta hra dostala drobek šmrnc a zabijení zlatejch potvor nebyla jen otázka hledání ale i teamové spoluprace guildy ... a rozhodne by hodne lidi ocenilo EElfy ve hre ...co ???

ps: mám spoustu dalších nápadů které se mi tu nechtěji rozepisovat ale rozhodně by staly za uvážení a rád bych se podílel bez jakychkoli vyhod na vylepšení serveru (eventy atd..) pokud GM mají zájem icq:235895761

koltar
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 14. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

RESY ;..; Empty Re: RESY ;..;

Příspěvek  mmasterkil Tue Sep 15, 2009 8:30 am

Rvuj napad se mi libi avsak neco podobneho uz mame zapracovane. Reset system bohuze zrusit nesel ale omezili jsme ho... Za lvl jsou 2 body a za kazdy reset je lvl*0.4. Je 50 resu a maximalni pocet bodu je 6000, pri kterych neni ani speed bug ani nic podobneho. Lahvicky na hp se prodavaji po 3 a stoji majland -> ee heal. Navic ma ee i 6 svych setu ktere stoji energy + vitality. Ano spravne vsechny setu chteji vitality a to az 1/2 zakladniho atributu. Mame i 7 ruznych bossu a ten posledni je hardcore i pro skupinu 4 zkusenych hracu (rozumejte me a dalsi podobne co to testovali Very Happy ). Ale toto vsechno je jen zacatek a my jdeme jeste dal, takze no fear Razz
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

RESY ;..; Empty hmm

Příspěvek  koltar Tue Sep 15, 2009 11:08 pm

to se dobře poslouchá ale možná bych podotknul že i těch 6000 bodu je až nadprůměr pro armor u setu a tak by nebylo od věci ho o pár procent zvýšit na fšech itemech Wink

ps:dá se účastnit na beta testu ?? Very Happy

koltar
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 14. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

RESY ;..; Empty Re: RESY ;..;

Příspěvek  mmasterkil Thu Sep 17, 2009 11:53 pm

Armory jsou castecne zvysene problem je v limitu (nejde vic jak 255)

Bohuzel nejde, pujde az cca za mesic kdy pojedem na vlastnim housingu (ktery musim zacalovat :/ )
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

RESY ;..; Empty Re: RESY ;..;

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru