ESAMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

+2
Comodor
Qwerty
6 posters

Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  Qwerty Thu Aug 20, 2009 4:41 am

Zdravím všechny lidi z ESAMU, adminy, hráče a hlavně ty, kteří si mě pamatujou.
Je to už hrozně dávno co jsem tu hrál. Za tu dobu jsem vyzkoušel pár jiných serverů, ale na ESAMU se prostě nedá zapomenout. Skvělý lidi, dobří kámoši.. Už to nikdy nebude, bohužel Crying or Very sad

Zdravím všechny z guildy Carollia the best! Smile
Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Guildlogo.caroll mám vás rád Cool Sad
Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Caroll


Se slzou v oku, váš Nightmare

Arrow ICQ 205639952

Qwerty
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 31. 12. 08
Age : 34
Location : Vysočina

http://cqproject.net/portal/

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  Comodor Fri Aug 21, 2009 10:53 am

neplakej lol! server se rozbehne, sice ne s nazvem ESAMU , ale preci zacne Twisted Evil tak u konce prazdnin
Comodor
Comodor
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 17. 03. 08
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  mmasterkil Sun Aug 23, 2009 11:52 pm

Zda se ze mi a tem ktere se snazim komandovat (chudak tweak) verite Very Happy. No vlastne mozna to bude uz ke konci prazdnin ale precejen necham jeste pak tyden nebo 2 bezet srvr na zkousku a vyzkousim ho s webem Smile. Jinak moc zdravim, jasne ze si pamatujeme Razz
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  DrKILLER Thu Aug 27, 2009 1:46 pm

tu su moje screenshoty zo stareho,uplne prveho locrusu res=1000lvl Very Happy mozno si na mna niektory pamatate,ale esa som nehral,az to dalsie po wipe
http://www.sendspace.com/file/kt368q

DrKILLER
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  mmasterkil Thu Aug 27, 2009 3:31 pm

jj ja si te pamatuju po wipe... mel jsem 5 GB screenu jeste loni a pak mi crashnul HD tesne predtim nez jsem to vsechno zazalohoval Sad
a tak je treba zit realitou a budoucnosti (Heritage of naacal) Smile
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  Qwerty Sun Aug 30, 2009 7:16 pm

DrKILLER napsal:tu su moje screenshoty zo stareho,uplne prveho locrusu res=1000lvl Very Happy mozno si na mna niektory pamatate,ale esa som nehral,az to dalsie po wipe
http://www.sendspace.com/file/kt368q

starý Locrus byl fajn.. Very Happy růžové GS, růžové wingy, žlutá (zlatá) kundunka....

Qwerty
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 31. 12. 08
Age : 34
Location : Vysočina

http://cqproject.net/portal/

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  Comodor Mon Aug 31, 2009 1:45 pm

treba uz to spustit nie?
Comodor
Comodor
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 17. 03. 08
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  DrKILLER Mon Aug 31, 2009 3:24 pm

Ja len dufam ze to nebude ako ostatne mu servery z sk/cz sceny,kde som mal behom 2-3 tyzdnov cely set s rate+9,takze ziadna motivacia hrat dalej.. a este taka otazocka aka bude verzia? bude tu S3 alebo cosi ine Very Happy ?pretoze v S3 ma ME (elf) kuzlo infinity arrwo co je dost dobra vec,pretoze nemusi stale odbiehat pre sipy.Btw ako bude nastavena parta,ci tu bude char parta (3 rozne rasy) a full char parta( 5 roznych ras) a ci sa vnej vobec oplati expit,pretoze co som hral ine servery tak tam to bola len nevyhoda a brzdilo ma to(pravdepodobne bola zle nastavena) a hraci na vacsich resovch uz ani nevedeli co je parta Very Happy ,takze EE bol uplne zbytocny,jedine kde som videl,ze sa hodi parta je global Very Happy

-----
Moj navrh je taky aby tu bola aspon ta S3,pretoze ako viete su tam 3rd questy a wingy, 380 itemy,nove eventy atd... a tie *TOP* veci by mali byt hlavnou motivacio hraca,preco to hrat dalej,lebo ako som uz spominal,ze na tych fun serveroch kde su expy 300x+++ neni vobec dolezite ake itemy mate,pretoze skor ci neskor si budete vsetko davat ci mate ex set+13+full opt alebo neex+0.Ma tak napadlo ,ze rozne sety by mohli byt dobre pre rozne chary, naprikad pre EE by bol zbytocny tak divine set,pretoze vyzaduje vela str,tak by bol prenho dobry vine set. Alebo take ENE/AG BK,naco je jemu FP set (greater dragon) a BB (bone blade) ked to ma vsetko+9+28 tak nato porebuje vela str. ale stacilo by nanho tak brass set a niaky ex Legendary sword(a mame ene/ag bk). Ked si toto date do kopy tak zistite ze parta je fakt dolezita,pretoze ked sa da taketo BK,EE a esta ked sa knim prida napr. silovy MG ktory moze mat napr Thunder set alebo tie 380itemy,tak si kludne budu dava silnejsie lokacie,ako iny char s lepsi resom.. BK da hp auru,elf off a def aury a MG to pekne bude vsetko davat bez toho aby siahol na HP flasku lebo elf to bude bez problemov healovat.. Very Happy tod moj nazor ako by to Mu mohli byt zabavne a nie len otom zakempit a pozerat tv a sem tam pozret ci neni pri mne GM

----
dalej sa chcem opytat,ze ako to bude s DS/BC,ci to bude miesto kde sa bude hlavne expit a bude si tiez vyzadovat partu,alebo to bude tak ako to byva na tych nasich serveroch,kde ked niekto pride do BC/DS tak su hned hlasky typu: OMG,nehol si ist co DS alebo CC??.. ja si pamatam ako to bolo na locruse,ze DS byvavalo casto aj full.

---
su to len moje napady a myslim si,ze niesu az take zle Smile
ale aj tak si myslim ze ked niekto bude mat 10++ resov tak nebude potrebovat EE ani Hp aury od BK Smile

DrKILLER
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  DrKILLER Mon Aug 31, 2009 4:25 pm

btw kto si pamata na guildu zo stareho locrusu DRVICI? Very Happy

DrKILLER
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  mmasterkil Mon Aug 31, 2009 7:03 pm

Libi se mi tvoje napady, praxe na serveru bude jeste lepsi Smile. Nebudu nic rikat ptze se mi to nevyplatilo jen reknu ze je s2 vzhledem ke spolehlivosti server files Smile. A EE bude asi nejdulezitejsi char Razz
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: zdarec-parek-haste-banana-cio

Příspěvek  tomygun Fri Sep 04, 2009 3:12 pm

cawte ja viem ze som nebol dobrym hracom na esamu je mit to luto ale co sa da delat uz som sa polepsil a viem ze som vam niektorim liezol na nervy ale co uz taky som bol ale zmenil som sa a vsetkich vas zdravim all Very Happy Smile

tomygun
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 02. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  DrKILLER Sun Sep 06, 2009 12:34 am

masterkill nemal si nahodou nick v hre 4fun a nehral si za MG?lebo ak ano tak si ta tiez pamatam

DrKILLER
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  mmasterkil Mon Sep 07, 2009 8:40 am

nj to budu ja Smile. 4FuN byla moje guilda hlavne za elfa... pak za nejake MG ci jine chary uz to nebylo ono :/
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  lamerkoo Fri Sep 11, 2009 9:35 am

DrKILLER napsal:btw kto si pamata na guildu zo stareho locrusu DRVICI? Very Happy
ja si ho mapatam to boli krasne spomienky Smile

lamerkoo
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 26. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj Empty Re: Zdarec párek, Haste Banana, Ciao, Hi, Ahoj

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru