ESAMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ESAMU?

5 posters

Goto down

ESAMU? Empty ESAMU?

Příspěvek  achbo Thu Jun 04, 2009 8:01 am

Takze v prvom rade sa chcem ospravedlnit za spam!ale...
Toto je ESAMU???Ak hej tak to rozbehnite ako kedysi omg boli ste najlepsi server v CR a na SR...potom sa nieco stalo a od vtedy som uz o vas nepocul hraval som ten sevrer kazdu volnu chvilku v mojom zivote....potom ste padli a prisiel Locrus.Ale moc moc moc....vam zelam aby ste ESAMU nastartovali na takej svetovej urovni aka bola pred par rokmi.a este niec toto je forum kde je webstranka??dakujem.

achbo
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 04. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

ESAMU? Empty Re: ESAMU?

Příspěvek  mmasterkil Sat Jun 06, 2009 12:28 pm

Zdravim. Tento projekt se vyvinul z EsaMU, nicmene jedine co ma s nim spolecne je cast vedeni a cast hracu. Hlavnim adminem jsem ted ja (hrac EsaMU a tester) a ikdyz nastaveni melo vychazet z esamu, udelalo se nekolik zmen ktere verim ze jsou ku lepsimu. Rovnez bylo potreba prejit na novejsi verzi.
Ne tato stranka je jen jakesi prozatimni forum. Plnohodnotny web mame k minule verzi hry, k soucasne (ktera by se mela spustit na zacatku prazdnin) jeste neni hotovy. Hned jak bude dam samozrejme odkaz.
Doufam ze te i tento server chytne, mam rad stare hrace, protoze maji uctu a nedaji se srovnat s dnesnimi hraci her Smile.
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

ESAMU? Empty Re: ESAMU?

Příspěvek  achbo Sun Jun 07, 2009 8:18 pm

No mam nieco z robenim serverov za sebou a ja osobytne a aj hraci na servery su za starse verzie 0.97b je to proste klasika maplist ked neni ked sa mu davat este /move lorencia napr...je to najlepsie co moze byt.ak by ste chceli v niecom pomoct som plne k dispozicii.kedze moj server nema priaznivu buducnost rad by som pomohol tu. staci napisat.

achbo
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 04. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

ESAMU? Empty Re: ESAMU?

Příspěvek  aminem Wed Jun 24, 2009 8:55 pm

aj ja by som bol za ! a hlavne RUZOVE 2nd SM wingy tie sa tak hodia !!

aminem
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

ESAMU? Empty Re: ESAMU?

Příspěvek  Comodor Fri Jul 10, 2009 1:32 pm

jojo taky si pamatuju .... look this ^^

ESAMU? Screen010216220000
Comodor
Comodor
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 17. 03. 08
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

ESAMU? Empty Re: ESAMU?

Příspěvek  Drsnacik Fri Apr 30, 2010 11:02 pm

Ty vole Comodor nazdar spominas si na mna este?? Very Happy ako sa mas?? a ako to je vlastne s ESAMU?? pojde este??
Sme spolu boli v TOPke Very Happy

Drsnacik
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 30. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

ESAMU? Empty Re: ESAMU?

Příspěvek  Comodor Tue May 04, 2010 2:15 am

mno zdravím Cool s ESA nevím jak to je ,,... ale nejspis mrtvo, stejne to byl nejlepi server oc jsem kdy hral Smile nice admini, komunita, zadne deti bez mozku tamnehraly Smile
Comodor
Comodor
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 17. 03. 08
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

ESAMU? Empty Re: ESAMU?

Příspěvek  mmasterkil Tue Sep 21, 2010 10:28 pm

Ten obrazek si pamatuju z esa fora como Very Happy. No jelikoz jsem zustal sam kdo se snazil hru spustit a chci brat poprve v zivote vazne skolu kdyz uz jsem na VS, tak neni jina moznost nez tento projekt ukoncit Sad. Je mi to lito ale alespon takhle zustanou zachovany jen ty dobre vzpominky.
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

ESAMU? Empty Re: ESAMU?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru