ESAMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prosba o ...

3 posters

Goto down

prosba o ... Empty prosba o ...

Příspěvek  dean Tue Jul 01, 2008 12:24 pm

chtěl bych se zeptat, od jakýho levelu můžu jít z dk na bk, mam level 185, příjdu k Marlonovi a vypne se hra, a když příjdu k té babě v deviasu tak tam nic není, so co mam udělat a od kterýho levelu můžu z dk na bk ? díky bounce
diky za odpoved ..................
dean
dean
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 28. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

prosba o ... Empty Re: prosba o ...

Příspěvek  mmasterkil Fri Jul 04, 2008 2:38 pm

dean napsal:chtěl bych se zeptat, od jakýho levelu můžu jít z dk na bk, mam level 185, příjdu k Marlonovi a vypne se hra, a když příjdu k té babě v deviasu tak tam nic není, so co mam udělat a od kterýho levelu můžu z dk na bk ? díky bounce
diky za odpoved ..................
od 150 pokud si s tim snip nehral Smile
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

prosba o ... Empty Re: prosba o ...

Příspěvek  SNiP Thu Jul 17, 2008 2:09 am

Pokud vim tak jsem si nehral ;o Podivam se nato. Jinak Q o kterym mluvis je tu "baby" v Deviasu.
SNiP
SNiP
SYSTEM LORD
SYSTEM LORD

Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 19. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

prosba o ... Empty Re: prosba o ...

Příspěvek  mmasterkil Thu Jul 17, 2008 10:15 pm

SNiP napsal:Pokud vim tak jsem si nehral ;o Podivam se nato. Jinak Q o kterym mluvis je tu "baby" v Deviasu.
presne ten, bude to ty questy vubec chtit hooodne otestovat, zdaji se byt problemove. Hlavni je ale aby to udelala nejaka postava zalozena na webu a ne pres editor.
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

prosba o ... Empty Re: prosba o ...

Příspěvek  dean Fri Jul 18, 2008 9:18 am

mmasterkil napsal:presne ten, bude to ty questy vubec chtit hooodne otestovat, zdaji se byt problemove. Hlavni je ale aby to udelala nejaka postava zalozena na webu a ne pres editor.

pokud vim tak ve hře to vytvořit ani nejde, ani to nejde deletnout a taky když si v guildě tak to potřebuje id, tam je taky chyba ... a já jsem zkoušel quest za dk, nešlo to !
dean
dean
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 28. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

prosba o ... Empty Re: prosba o ...

Příspěvek  mmasterkil Fri Jul 18, 2008 11:02 am

dean napsal:
mmasterkil napsal:presne ten, bude to ty questy vubec chtit hooodne otestovat, zdaji se byt problemove. Hlavni je ale aby to udelala nejaka postava zalozena na webu a ne pres editor.

pokud vim tak ve hře to vytvořit ani nejde, ani to nejde deletnout a taky když si v guildě tak to potřebuje id, tam je taky chyba ... a já jsem zkoušel quest za dk, nešlo to !
bojim se ze to je spis verzi tvojeho klienta, jelikoz me to zatim vzdycky slo Smile
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

prosba o ... Empty Re: prosba o ...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru