ESAMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go server go

+7
Legi
Dixo
mmasterkil
Kosticka
Kenny
dean
K0vy
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Go server go Empty Go server go

Příspěvek  K0vy Sun Jun 29, 2008 6:52 pm

hej slyšel jsem něco o tom že server pojede na začatek prázdnin takže to zitra puśtite teda vlastně dnes v 23:59???
K0vy
K0vy
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 11. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  dean Sun Jun 29, 2008 7:24 pm

K0vy napsal:hej slyšel jsem něco o tom že server pojede na začatek prázdnin takže to zitra puśtite teda vlastně dnes v 23:59???

podle mě ne, protože na serveru musí vyřešit ještě hodně věcí jako např. ingame, drop, staty, expy and so on .... ale třeba už to mají nachystaný o tom já vim prd Cool
dean
dean
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 28. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  K0vy Wed Jul 02, 2008 7:52 pm

no tak kamos delal serva asi tiden season3 episoda1 a pak este 1 tiden se to testovalo a pak se jelo na ostro a bilo to vimakane dobre takze todle musi bejt nejlepsi serv co znam kdiz se to dela asi 5 mesicu bo jak dlouho
K0vy
K0vy
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 11. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  dean Thu Jul 03, 2008 10:49 am

z toho 2 mesice treba nemaj cas Smile
dean
dean
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 28. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  Kenny Thu Jul 03, 2008 11:04 am

No jestli to bIlo vImakane jako Tvůj pravopis, tak potěš... Pochybuju, že za tejden si všechno upravili k obrazu svému O_o jen sosli server, zprovoznili to a nechali tak...
Kenny
Kenny
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 137
Join date : 11. 11. 07
Age : 32

http://www.forumno.net

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  dean Thu Jul 03, 2008 1:45 pm

kennny111 napsal:No jestli to bIlo vImakane jako Tvůj pravopis, tak potěš... Pochybuju, že za tejden si všechno upravili k obrazu svému O_o jen sosli server, zprovoznili to a nechali tak...

jn asi tak .. za tiden Very Happy
dean
dean
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 28. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  Kosticka Thu Jul 03, 2008 10:04 pm

hele a kdy vy to upravite k obrazu svemu? Laughing

Kosticka
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 03. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  mmasterkil Fri Jul 04, 2008 2:40 pm

Kosticka napsal:hele a kdy vy to upravite k obrazu svemu? Laughing
v co nejdohlednejsi dobe Smile
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  K0vy Sun Jul 06, 2008 11:19 am

noa tak sosli serva ale šlo to a nikdo si nesťežuje třeba ja to nehraju bo jeot kktina tu mate web jestli se chcete kuknout
http://www.rebornmu.czin.eua kdi by jsem chtěl psát spisovně tak tak píšu lole
K0vy
K0vy
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 11. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  dean Sun Jul 06, 2008 1:14 pm

K0vy napsal:noa tak sosli serva ale šlo to a nikdo si nesťežuje třeba ja to nehraju bo jeot kktina tu mate web jestli se chcete kuknout
http://www.rebornmu.czin.eua kdi by jsem chtěl psát spisovně tak tak píšu lole

lol tak proč nepíšeš? protože se ti nechce ? každá výmluva dobrá ..btw ten server nejede ani kdyz to prepisu na eu
dean
dean
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 28. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  mmasterkil Sun Jul 06, 2008 1:57 pm

ne ten server jde ale admin to ma doma na lince a tak kdyz taha torenty tak to vypne.... jo je to fajn server, nastavili to za 2 tydny (celkem dobre na tu dobu) a jede od 8 rano do 10 vecer, pak se vypne. Pri 20 lidech online uz se to zacina lagovat, protoze jeho pripojeni na to neni stavene a pri 30 uz je problem otevrit bednu...

Tolik k skvelemu serveru Smile
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  Kenny Sun Jul 06, 2008 9:24 pm

Jak někdo může o někom říct, že je "lol"? O_o Lol = hlasitě se směji/hodně smíchu, něco takového. A ta výmluva je fakt bezvadná.. KdIbIch chtěl... jasně, to říkej jiným Wink A ten server, em... no cemment
Kenny
Kenny
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 137
Join date : 11. 11. 07
Age : 32

http://www.forumno.net

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  K0vy Mon Jul 07, 2008 10:28 am

mmkile tak bych to taki rekl ja jen daval priklad ze tu se to dela uz pres pul roka
K0vy
K0vy
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 11. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  mmasterkil Mon Jul 07, 2008 11:31 pm

K0vy napsal:mmkile tak bych to taki rekl ja jen daval priklad ze tu se to dela uz pres pul roka
jenze jsi to nerek...
mmasterkil
mmasterkil
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 581
Join date : 11. 11. 07
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  dean Tue Jul 08, 2008 9:53 am

kennny111 napsal:Jak někdo může o někom říct, že je "lol"? O_o Lol = hlasitě se směji/hodně smíchu, něco takového. A ta výmluva je fakt bezvadná.. KdIbIch chtěl... jasně, to říkej jiným Wink A ten server, em... no cemment

to mělo znít jako lol ,čárka, tak proč to nepíšeš .. Smile
dean
dean
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 28. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  K0vy Wed Jul 09, 2008 8:27 am

omg drzte pysky a raci dete pomahat se serverem
K0vy
K0vy
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 11. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  Dixo Wed Jul 09, 2008 9:32 pm

KOvy klud server pojde ked to dokoncia nervy nikomu nepomozu
Dixo
Dixo
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 97
Join date : 20. 01. 08
Age : 31
Location : Malacky-Láb

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  Legi Fri Jul 11, 2008 6:06 pm

Lidi nechci do nikoho rypat ale tendle server se chysta uz hmmmm od zimy ? Very Happy Very Happy

Legi
Novacek
Novacek

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 19. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  K0vy Fri Jul 11, 2008 9:50 pm

v zime to zacali planovat delat asi pred 6 mesicama ale asi uz dyl nejsme si jistej
K0vy
K0vy
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 11. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  SNiP Thu Jul 17, 2008 2:05 am

Kovy boze ... teda uprimne cim vic toho od tebe ctu (jakoze doted jsem necetl), tim vic si rikam jestli jsi skutecne tak hloupej nebo jestli z toho teprve vyrustas...

Co se serveru tyce - z casti CHAPU, ze mnozi z vas uz si asi mysli, ze tohle je ztracenej pripad. Dela se natom dlouho to je fakt, ale prace je hodne a pokud chcete udelat trosku zajiemavej server, ne jen stahnout release z RZ a pozmenit 2 hodnoty v zakladnim nastaveni, tak to chce cas. Hodne casu. Pul roku nebo jak dlouho to je? To je dost casu, uznavam - jenze mezitim se spousta veci stale menilo a mnohokrat jiste take zacinalo znova (obcas se vyskytne prilis zakerny problem, ktry se neda obejit - z vlastni zkusenosti znam). Stejne tak se vystridala spousta lidi, kteri na tom pracovali.

Ja jsem se do projektu zapojil az nekdy na prelomu kvetna a cervna, kdy uz to nezbyl skoro nikdo kdo natom skutecne delal. Prisel jsem ke stolu se spoustou napadu a vylepseni, tak jsme se nakonec s MM shodli, ze se to vezme od podlahy a zacne se pracovat na uplne novym nastaveni. Bohuzel to take znamena, ze spousta veci se musela (a stale musi) znovu predelat. Mno a jelikoz natom od te doby v podstate delam jen ja (mmkil pomaha kdy muze, bohuzel nato posledni dobou nema moc cas a ani nebude - za zly mu to neberu, jen konstatuju ... co se tyce ostatnich - semtam nekdo prihodi ruku k dilu... Tweak jeste docela pomuze, kdyz se mu rekne :] za coz jsem mu vdecny)

Takze secteno podtrzeno, v podstate natom ted dela jen 1 clovek. Ne robot, ale clovek - tim padem nedelam 24/7. Tak se sakra nedivte, ze to trva tak dlouho. Muzu vam zarucit, ze kdyz se mi podari vse dostat k obrazu svemu, bude to MUcko jak ho pravdepodobne jeste neznate - at uz vas to prijemne prekvapi nebo zklame, to ukaze cas. Ted je pro me dulezity udelat zaklad, ze ktereho se zbytek hry bude odvijet. Dlouho trvalo jen to vymyslet, nemluve o komplikacich pri prevadeni do praxe (zvykl jsem si uz na fakt, ze v pripade MUcka je na pocatku myslenka a do praxe se prevede pomoci jisteho kompromisu).

Mno a v posledni dobe delam docela pokroky - v nejblizsi dobe se na webu objevi newska. Tak sledujte deni a mejte trpelivost. Rika se prece "prace kvapna, malo platna" ;O

Mimochodem skutecne bych ocenil, kdyby lidi ktere to nezajima popripade ztratili zajem o to tady na neco cekat, aby se tu nezdrzovali a pokud mozno se neobtezovali spamovat forum a shout svymi do nebes sahajicimi moudrymi komentari. Skutecne nato nikdo neni zvedavy - obcas kdyz si to ctu premyslim, jestli mi to vubec stoji zato delat natom pro takovy lidi - respektive doufam, ze takovi nejsou vsichni -_-
SNiP
SNiP
SYSTEM LORD
SYSTEM LORD

Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 19. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  K0vy Sun Jul 20, 2008 10:04 pm

hej sorka nechtelo se mi to cist sori co jsem napsal ale bil jsem vitocenej chapes a rozhodne chci abi tento server jel akorat ted nemam moc casu abych vam to pomohl testovat ale urcite mi das za pravdu ze tohle uz se chista dlouho a chci vma pomoct a nvm jestli budu mit dost casu na hrani ale treba kdibi ste potrebovali huntera nebo nake GM co ma skusenosti tak napis
K0vy
K0vy
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 11. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  Yuri Mon Jul 21, 2008 3:26 pm

K0vy napsal:hej sorka nechtelo se mi to cist sori co jsem napsal ale bil jsem vitocenej chapes a rozhodne chci abi tento server jel akorat ted nemam moc casu abych vam to pomohl testovat ale urcite mi das za pravdu ze tohle uz se chista dlouho a chci vma pomoct a nvm jestli budu mit dost casu na hrani ale treba kdibi ste potrebovali huntera nebo nake GM co ma skusenosti tak napis

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Yuri
Yuri
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 17. 11. 07
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  Luciann Tue Jul 22, 2008 4:06 pm

muj smysl pro gramatiku place
Luciann
Luciann
Moderátor
Moderátor

Po?et p?ísp?vk? : 233
Join date : 11. 11. 07
Age : 34
Location : Havířov

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  Kenny Wed Jul 23, 2008 12:20 pm

Mi nepotřebovala schopne GM Laughing Lidi, myslím, že mi dáte za pravdu....
Kenny
Kenny
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 137
Join date : 11. 11. 07
Age : 32

http://www.forumno.net

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  K0vy Wed Jul 23, 2008 4:34 pm

tak to vubec nechapu
K0vy
K0vy
Koder
Koder

Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 11. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Go server go Empty Re: Go server go

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru